Check-Up

Check-Up

PetVoice Veteriner Kliniği’nde; kedi, köpek, tavşan, kuş, hamster gibi evcil dostlarımızın check-upları yapılmaktadır. Ağız ve diş muayenesi, kulak muayenesi, göz muayenesi genel check-up için olması gereken önemli kontrollerdir. Önemsiz gibi görünen bu muayeneler sevimli dostlarımızın yakalanacağı hastalıkların önceden belirlenip önlem alınması için önemlidir.

Minik dostlarımızda görülen semptom ve buna bağlı analizlerle teşhis için kliniğimizde gerekli tüm modern ekipmanlar bulunur. Alanında uzman hekimlerimizce uygun bulunan test ve muayeneler yapılır ve evcil hayvanlarınızın hastalığa yakalanmadan önlem alınması sağlanmış olur. Evcil hayvanlarınızın hangi hastalıklara sahip olduğu, geçmiş bilgilerini kaydederek teşhisi bu bilgilere göre değerlendirmekteyiz.

Neler Yapıyoruz?

Dostlarınız Bize Emanet

Muayene ve Teşhis

Kliniğimize gelen hayvanlarımız için modern bir ortamda tedavi gerçekleştirilmektedir. Teşhis ve tedavinin ne olacağına yönelik olarak çalışmalar yapılmaktadır. Rutin olarak gerçekleşen kontrollerde de hastanın durumu, farklılık olup olmadığı ayrıntılı biçimde incelenmektedir. Kısa sürede doğru tedavi yöntemleri ile ihtiyaçların karşılanması mümkün hale getirilmektedir.

 

 

Tıbbi Birimler

Dahiliye; iç hastalıkları veteriner teşhis ve tedavinin yapı taşları arasında yer almaktadır. Sağlık problemi olan neredeyse tüm canlılarda problem iç hastalıklardan kaynaklanmaktadır. Kliniğimizde iç hastalıklarının takibinin yapılmasına yönelik olarak modern görüntü cihazı, değerlendirmelerin yapılabileceği laboratuvar bulunmaktadır. Doğru teşhisin konularak tedavinin gerçekleştirilebilmesi için tıbbi birimlerden destek alınmaktadır.

Genel cerrahi ve ortopedi; polikliniğimizde gerçekleştirilen jinekolojik, onkolojik ve ortopedik tüm operasyonlar Avrupa Standartlarına yönelik olarak gerçekleştirilmektedir. Modern cihaz donanımları ile alanlarında uzman hekimlerimiz her hastaya uygun anestezi protokolünü kullanarak ve her aşamada takipte kalarak hizmet sunmaktadır.

Aşılama ve Koruyucu Hekimlik

Hayvan dostlarımızın sağlıkları için düzenlenmiş aşı takvimine bağlı kalarak aşılarını yapmaktayız.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

PetVoice Veteriner Kliniği'nde Yenilikçi Hizmetler

Değerli hayvan dostlarınızın her türlü sağlık ihtiyacı için Petvoice Veteriner Kliniği arayın.

Acil Servis

Alo Mama

Pet Kuaför

Koruyucu Hekimlik

Ziyaretçi Yorumları

No items found

Subscribe to Our Newsletter

Best Health Care For Your Pets

    ARAYIN