Cerrahi Müdahale

Anasayfa Uygulamalarımız Cerrahi Müdahale

Cerrahi Müdahale

Veteriner hekimlerin hizmet verdikleri en yoğun ve önemli alanlardan birisi cerrahi müdahale kısmıdır. Evcil hayvanlarınızda görülen yara gibi yumuşak doku ile ilgili problemlere cerrahi olarak müdahale edilmesi gerekebilir.

Ayrıca ön veya arka bacaklarında ya da vücudunun herhangi bir yerinde kırık, çatlak ya da çıkık gibi durumlar mevcutsa bu tür ortopedik sorunlarla yine cerrahlar ilgilenir.

Hekimlerimizce gerçekleştirilen ilk muayeneden sonra kulak ya da gözlerle ilgili problemi olan minik dostlarımızın tedavileri ilaçla yapılamayacak durumda ise yine cerrahi müdahale gerekebilir. Kısırlaştırma ya da sezaryen gibi ameliyat gerektirecek operasyonlar için de cerrahi bölümü ilgilenir.

Neler Yapıyoruz?

Dostlarınız Bize Emanet

Muayene ve Teşhis

Kliniğimize gelen hayvanlarımız için modern bir ortamda tedavi gerçekleştirilmektedir. Teşhis ve tedavinin ne olacağına yönelik olarak çalışmalar yapılmaktadır. Rutin olarak gerçekleşen kontrollerde de hastanın durumu, farklılık olup olmadığı ayrıntılı biçimde incelenmektedir. Kısa sürede doğru tedavi yöntemleri ile ihtiyaçların karşılanması mümkün hale getirilmektedir.

 

 

Tıbbi Birimler

Dahiliye; iç hastalıkları veteriner teşhis ve tedavinin yapı taşları arasında yer almaktadır. Sağlık problemi olan neredeyse tüm canlılarda problem iç hastalıklardan kaynaklanmaktadır. Kliniğimizde iç hastalıklarının takibinin yapılmasına yönelik olarak modern görüntü cihazı, değerlendirmelerin yapılabileceği laboratuvar bulunmaktadır. Doğru teşhisin konularak tedavinin gerçekleştirilebilmesi için tıbbi birimlerden destek alınmaktadır.

Genel cerrahi ve ortopedi; polikliniğimizde gerçekleştirilen jinekolojik, onkolojik ve ortopedik tüm operasyonlar Avrupa Standartlarına yönelik olarak gerçekleştirilmektedir. Modern cihaz donanımları ile alanlarında uzman hekimlerimiz her hastaya uygun anestezi protokolünü kullanarak ve her aşamada takipte kalarak hizmet sunmaktadır.

Aşılama ve Koruyucu Hekimlik

Hayvan dostlarımızın sağlıkları için düzenlenmiş aşı takvimine bağlı kalarak aşılarını yapmaktayız.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

PetVoice Veteriner Kliniği'nde Yenilikçi Hizmetler

Değerli hayvan dostlarınızın her türlü sağlık ihtiyacı için Petvoice Veteriner Kliniği arayın.

Acil Servis

Alo Mama

Pet Kuaför

Koruyucu Hekimlik

Ziyaretçi Yorumları

No items found

Subscribe to Our Newsletter

Best Health Care For Your Pets

    ARAYIN