Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda

Bizi Tanıyın

En İyi Dostunuz İçin En İyi Hizmet

Sevimli dostlarımızın ihtiyaç duyduğu bakım ve tedavi önemli bir konudur. Sizinle birlikte sağlıklı ve mutlu bir ömür geçirmesi düzenli olarak yapılan bakım ve sağlık kontrolleri ile gerçekleştirilebilir. Bunun için canlıların tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz, teşhis ve tedavilerini özenle yapan bir kliniğe ihtiyaç duyarsınız. Ankara’da PetVoice Veteriner Kliniği uzman kadrosu ile küçük dostlarımız için en iyi hizmeti sunar. Donanımlı ve en son teknoloji cihazlarla kliniğimizde sevimli dostlarımız için sağlanır. Kedi, köpek, kanatlı hayvanlar, tavşan, hamster gibi tüm canlılar için Ankara Veteriner Kliniği olarak en ayrıcalıklı hizmeti sunmaktayız.

Neler Yapıyoruz?

Dostlarınız Bize Emanet

Muayene ve Teşhis

Ankara’da Pet Voice Veteriner Kliniği’nde tüm canlı dostlarımızın sağlık kontrolleri, bakımları yapılmaktadır. En kapsamlı ve donanımlı cihazlarla hizmet verdiğimiz kliniğimizde hastalıkların teşhis ve tedavisi kolaylıkla ve uzmanlıkla yapılmaktadır.

 

 

Tıbbi Birimler

Ankara’da veteriner kliniği olarak dostlarınız için acil olan tüm desteği tecrübeli hekimlerimizce karşılıyoruz. Canlıların ani olarak yaşadığı tüm sağlık sorunları, tanı ve tedavilerinde hassasiyetle ve güvenle hizmet sunmaktayız. Minik dostlarınızın;

  • Aşılama
  • Doğum ve Jinekoloji
  • Cerrahi Operasyonlar
  • Dahiliye ile İlgili Problemler
  • Check-Up
  • Acil Servis gibi tüm ihtiyaçlarında hayvan sever bir ekip olarak yanınızdayız.

Ayrıca Alo mama, pet kuaför, 7/24 acil veteriner hekim destekleriyle de evcil dostlarımızın ihtiyacı olan her türlü desteği sağlıyoruz.

Aşılama ve Koruyucu Hekimlik

Evcil hayvanlarınızın sağlığı için oluşturulmuş aşı takvimine göre uzman hekimlerimizce aşılarını yapmaktayız.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

PetVoice Veteriner Kliniği'nde Yenilikçi Hizmetler

Değerli hayvan dostlarınızın her türlü sağlık ihtiyacı için Petvoice Veteriner Kliniği arayın.

Acil Servis

Alo Mama

Pet Kuaför

Koruyucu Hekimlik

Ziyaretçi Yorumları

No items found

Subscribe to Our Newsletter

Best Health Care For Your Pets

    ARAYIN