Pursaklar Veteriner Kliniği

Anasayfa Pursaklar Veteriner Kliniği

Pursaklar Veteriner Hekim

Ankara Pursaklar’da evcil hayvanlarınız için ihtiyaç duydukları hizmeti vermekteyiz. Sağlıklı ve kaliteli yaşamaya hakkı olan minik dostlarımız için gerekli teşhis ve tedavilerle uzman hekimlerimizle sağlıyoruz. İşimizi severek yapıyoruz, böylece kedi, köpek, kuş, tavşan gibi hayvanlar için en doğru ve güvenilir hizmeti sizi karşılıyor.

Kliniğimizde tam donanımla hizmet sunmak ve evcil hayvanlarınız için sürekli sağlık hizmeti sağlamak için çalışıyoruz. Evcil hayvanlarınız için büyük öneme sahip aşılama hizmetini gerçekleştirirken; kan testine göre tedavi süreci belirleme, genel sağlık kontrolü, beslenme kontrolü gibi hizmetleri de sağlamaktayız. Pursaklar’da kedi, köpek, tavşan gibi dostlarınız için en iyi veteriner hizmetini sunuyoruz.

Tecrübeli, sevgi dolu, samimi ve bilgi sahibi ekibimizle kliniğimiz sevimli dostlarınızın sağlığını koruyabilirsiniz. Kliniğimizde;
• Aşı Uygulama
• Doğum Hizmeti
• Cerrahi Müdahale
• Dahiliye
• Check-Up Hizmeti verilmektedir.
Alo mama ve pet kuaför hizmeti de evcil hayvanlarınız için en uygun ve ekonomik fiyata sağlanmaktadır. Ayrıca kliniğimize gelemediğiniz durumlarda 7/24 acil veteriner hizmeti ile de evcil hayvanlarınıza hızlı müdahale sağlayabilmekteyiz. Genel bir check-up yaptırmak dostlarınız için istenmeyen ve beklenmeyen hastalık durumunda önceden teşhisle belirlenebilir. Böylece kısa zaman konulan teşhise göre doğru tedavi uygulandığında evcil hayvanlarınıza uzun ve sağlıklı bir yaşam sağlamış olursunuz. Herhangi bir cerrahi müdahale sırasında uzman hekimlerimizce tüm durumlar değerlendirilir ve sizinle paylaşılır. Bunun için gönül rahatlığıyla dostlarınızı bize emanet edebilirsiniz.

Göz, kulak, parazitle ilgili ve viral durumlar, sindirim ve solunumla alakalı rahatsızlıklar, ortopedik problemler, acil müdahale gerektiren hallerin tüm teşhis ve tedavisi Pursaklar’da PetVoice Veteriner Kliniği’nde alanında uzman hekimlerimizce yapılmaktadır. Pursaklar Veteriner, sevimli dostlarımız için sunduğumuz hizmete her zaman ulaşabilmeniz için Ankara’da 7/24 acil servis hizmeti vermekteyiz. Hayvanlarınızla ilgili en iyi hizmeti uzman ve alanında profesyonel veteriner hekimler eşliğine almak için bize 0546 408 50 84 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

ARAYIN