Gölbaşı Veteriner Kliniği

Anasayfa Gölbaşı Veteriner Kliniği

Gölbaşı Veteriner

PetVoice Veteriner Kliniğimiz Ankara Gölbaşı ve çevresinde hizmet etmektedir. Kliniğimizde amacımız; evcil hayvanlarınızın sağlıklarıyla ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılayarak minik dostlarımızın sizinle sağlıklı ve uzun bir hayat geçirmelerini sağlamaktır. Kliniğimizde tüm cihazlarımız son teknoloji, alanında uzman hekimlerce gerçekleştirilmektedir.
Evcil hayvanlarımızın aşılarını düzenli bir şekilde yaptırmak onları belli başlı hastalılardan korumak için çok önemlidir. Yavru kedi ya da köpeklerin anne sütünden kesildikten sonra hastalıklara açık hale gelebilirler. Bunun için yavru hayvanların 55 60 günlük olduklarında aşılamaya gereksinim duyarlar. Gölbaşı’nda Veteriner Kliniği olarak kedi ve köpeklerin düzenli olarak aşılamalarını yapıp sonrasında tekrar aşıların takiplerini gerçekleştirerek sizlere aşılama zamanlarını bildiriyoruz.

Hasta hayvanlarla ilgili tüm bilgileri doğru şekilde hayvan sahiplerinden almak oldukça önemlidir. Doğru bilgilerin alınması hastalığın teşhisinde daha sonrasında hayati önem taşımaktadır. Kliniğimizde dahiliye ilgili hayvanların dolaşım, deri, sindirim, solunum, lenfatik ve sinir sistemleri ile ilgili hastalıkların teşhis edilmesini ve tedavi edilmesi sağlanmaktadır.
Ankara Gölbaşı ve çevresi için hizmet veren kliniğimizde;
• Kan tahlilleri
• İdrar tahlilleri
• Dışkı tahlilleri
• Mikrobiyolojik analizler
• Hemogram ve serum
işlemleri can dostlarımız için en uygun fiyatlarla uzman bir ekiple sağlanmaktadır.

Kliniğimizde radyolojik muayene, ortopedi, ağız ve diş problemleri olan kedi, köpek, tavşan gibi hayvanların hastalıklarının ortaya çıkarılması için sık kullanılan bir yöntemdir. Patolojik ve anatomik değişiklikleri tespit etmekte çok yardımcı olan ultrason, hemogram, biyokimya, röntgen (CR), yoğun bakım ünitesi gibi birçok alanda minik dostlarımıza kapılarını açmaktadır. Bu cihazlar ve uzman kadromuzla bize teslim ettiğiniz canlıların sağlık ve refahını korumayı ve yükseltmeyi amaç edinmenin gururunu yaşamaktayız.
Ankara Gölbaşı’nda sevimli dostlarımız için sunduğumuz hizmete her zaman ulaşabilmeniz için Ankara’da 7/24 acil servis hizmeti vermekteyiz. Hayvanlarınızla ilgili en iyi hizmeti uzman ve alanında profesyonel veteriner hekimler eşliğine almak için bize 0546 408 50 84 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

ARAYIN