Etlik Veteriner Kliniği

Anasayfa Etlik Veteriner Kliniği

Etlik Veteriner Kliniği

Etlik’te PetVoice Veteriner Kliniği’nde evcil hayvanlarınız için tüm sağlık problemleriyle ilgili hizmet vermekteyiz. Kliniğimizde minik dostlarımız için sağlık hizmetlerini alanında uzman veteriner hekimlerimizle titizlikle gerçekleştiriyoruz. Koruyucu veteriner hekimlik anlayışıyla sevimli hayvanlarınız için rutin kontrollerini sağlıyoruz.

Etlik En İyi Veteriner Kliniği

Etlik Veteriner Kliniği’nde sevimli dostlarımız için tüm aşılama ve sonrasında takip işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Kedi, köpek gibi evcil hayvanlarınızın sağlık yaşam sürdürebilmeleri için önemli bir uygulama olan aşılama hizmetini gerçekleştirdikten sonra sizler için takibini sağlayarak aşı vakti geldiğinde sizleri bilgilendiriyoruz.

Kliniğimizde kırık, çıkık, yara gibi durumlara müdahale durumunda tüm cerrahi operasyonları uzman ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Cerrahi operasyon sırasında evcil hayvanınız için anestezi miktarını özenle hazırlayarak tüm yaşamsal fonksiyonlarını takip ediyoruz.

Minik dostlarınız için oldukça sancılı bir süreç olabilen doğumla ilgili anne ve yavruların gebelik boyunca takibi, gerektiğinde sezaryen işlemi alanında uzman hekimlerimizce gerçekleştirilmektedir.

Etlik’te bulunan Veteriner Kliniğimizde modern teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulamak için son teknoloji cihazlarla hizmet veriyoruz. Böylece dahiliye ile ilgili rahatsızlıklarda güvenle tahlilleri yaparak minik dostlarınızın ihtiyacı olan tedaviyi uzman ekibimizle veriyoruz.

Günümüzde modern tıbbın gelişmesiyle birlikte hastalıkların teşhisi çok daha kolaylaşmıştır. Hastalıkları henüz belirti vermeden teşhis etmek evcil hayvanların yaşayacağı sağlık sorunlarının önceden belirlenmesi büyük önem taşımaktadır. Genel check-up hizmeti; sevimli dostlarınızın daha kaliteli ve uzun bir yaşam sürmesi için Etlik’te PetVoice Veteriner Kliniği’nde verilmektedir.

Ankara Keçiören Etlik’te minik dostlarımız için sunduğumuz hizmete her zaman ulaşabilmeniz için Ankara’da 7/24 acil servis hizmeti vermekteyiz. Hayvanlarınızla ilgili en iyi hizmeti uzman ve alanında profesyonel veteriner hekimler eşliğine almak için bize 0546 408 50 84 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

ARAYIN