Etimesgut Veteriner Kliniği

Anasayfa Etimesgut Veteriner Kliniği

Etimesgut Veteriner

Etimesgut Veteriner Kliniği,  7/ 24 saat köpek, kedi, kuş, tavşan gibi evcil hayvanlarınızın hastalıkları ve genel sağlıklarıyla ilgili hizmet vermektedir. Yenilikçi, dinamik ve genç kadrosuyla kurulan kliniğimizde tedavi ve operasyon işlemlerini uzman hekim ekibiyle gerçekleştiriyoruz.
Ankara Etimesgut Veteriner Kliniği olarak;
• Evcil hayvanlarınızın iç parazit ve dış parazitlerden korunması için gerekli önlemlerin alınması
• Gerekli sağlık kontrolleri, muayene, tahlil ve tetkiklerin yapılmasıyla rahatsızlıkların ya da hastalıkların teşhis edilmesi
• Gerekli görüldüğünde cerrahi operasyonların uzman bir ekiple yapılması
Gibi işlemleri uzman ekibimizle ilgi ve hassasiyetle can dostlarımız için veriyoruz. Bunlara ek olarak check-up hizmeti, doğum, alo mama, pet kuaför ve herhangi bir acil duruma karşı 7/24 acil veteriner hizmeti de sunmaktayız. Can dostlarımızın özellikle belli bir yaştan sonra check up yapılması, yaşayacakları hastalıkların önüne geçmek, erken teşhis ve sonrasında tedavi için oldukça önemlidir.

Etimesgut’ta PetVoice Veteriner Kliniği olarak tüm bu hizmetleri uygun fiyatlarla ve büyük ilgi ile hastalarımız için veriyoruz. Hayvanların dolaşım, deri, sindirim, solunum, lenfatik ve sinir sistemleri ile ilgili hastalıkların teşhis ve tedavi edilmesini kapsayan dahiliye hizmetimiz de kedi, köpek gibi evcil hayvanlarınız için hayati öneme sahip bir alandır. Kliniğimizde modern cihazlarla tetkik ve tedavi hizmeti verilmektedir. Ayrıca Etimesgut Veteriner Kliniğimizde, kedi ve köpekleriniz için aşılama ve bu aşıların takip hizmeti sağlanmaktadır. Veteriner hekimlerimiz evcil hayvanlarınız için aşılama programı oluşturarak aşıların takibi sağlanır ve aşı zamanı sizlere bildirilir.

Ankara Etimesgut’ta minik dostlarımız için sunduğumuz hizmete her zaman ulaşabilmeniz için Ankara’da 7/24 acil servis hizmeti vermekteyiz. Hayvanlarınızla ilgili en iyi hizmeti uzman ve alanında profesyonel veteriner hekimler eşliğine almak için bize 0546 408 50 84 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

ARAYIN