Esertepe Veteriner Kliniği

Anasayfa Esertepe Veteriner Kliniği

Esertepe Veteriner Kliniği

Esertepe Veteriner Hekim

Keçiören Esertepe Veteriner Kliniği can dostlarımızın sağlıklı bir yaşam sürmelerini ilke edinmiş, uzman bir ekiple dünya standartlarında en kaliteli hizmeti sunan bir kliniktir. Evcil hayvanlarınızın hastalıklarıyla ilgili muayene ve teşhisle ilgili tüm aşamalarda en yüksek standartlarda hizmet vermekteyiz. Kliniğimizde en iyiyi hedefleyerek, sevgi dolu bir ortamda güvenle en kaliteli yöntemlerle tedavi ve hizmet sağlamak için çalışıyoruz.
Esertepe veteriner kliniği olarak;

  • Aşılama
  • Cerrahi Operasyonlar
  • Dahiliye ile ilgili hizmetler
  • Doğum ve jinekoloji
  • Genel Muayene ve Kontrol
  • Alo Mama
  • Pet Kuaför hizmeti vermekteyiz.

Ayrıca tüm acil durumlar için 7/24 acil veteriner hizmeti de sağlayarak evcil hayvanlarınızın sağlığı tüm imkanları sunuyoruz.
Eklemlerle ilgili bozukluklar, kırıklar, iç organlarla ilgili sorunların tam olarak görüntüsünü almak ve tedavi etmek için CR röntgen cihazlarımızla can dostlarınızın en hızlı şekilde iyileşmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Evcil hayvanlarda idrar kesesiyle ilgili problemler, kum ve taş oluşumu, gebelik durumları gibi birçok hastalık için ultrason görüntülemesi hayati öneme sahiptir. Hastalık en kısa sürede teşhis ve tedavi edilmesi için Keçiören Esertepe’de ileri düzey ekipman ve cihazlarla can dostlarımızın tedavisini sağlıyoruz. Ayrıca sevimli dostlarınızın, sindirim sistemi, göğüs hastalıkları, deri hastalıkları gibi problemleri dahilye hizmetimizle çözüme kavuşturuyoruz.

Tüm cerrahi operasyonları uzman hekimlerimizle başarıyla yürütüyoruz. Düşme, çarpma gibi durumlara bağlı ortopedik ameliyatlar, kısırlaştırma işlemi gibi genel cerrahiyle ilgili tüm ameliyatları alanında profesyonel kadromuzla yönetiyoruz. Tüm hijyen kurallarına uyarak hastalarımızın operasyon sonrası bakımlarını da titizlikle gerçekleştiriyoruz. Tüm can dostlarımızın sağlıklı yaşamaları için koruyucu hekim anlayışıyla aşılamalarını yapıyoruz. Sağlıklı mamalar ve besin önerileriyle PetVoice Veteriner Kliniği olarak Esertepe bölgesinde yanınızdayız.

Ankara Keçiören Esertepe’de minik dostlarımız için sunduğumuz hizmete her zaman ulaşabilmeniz için Ankara’da 7/24 acil servis hizmeti vermekteyiz. Hayvanlarınızla ilgili en iyi hizmeti uzman ve alanında profesyonel veteriner hekimler eşliğine almak için bize 0546 408 50 84 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

ARAYIN