Aktepe Veteriner Kliniği

Anasayfa Aktepe Veteriner Kliniği

Keçiören Aktepe'de Veteriner

PetVoice Veteriner Kliniği Keçiören Aktepe’de tüm evcil hayvanlarınız için teşhis ve tedavi sağlandığı bir kliniktir. Tüm dostlarımızı bir can olarak görerek buna göre çalışmaktayız. Kedi, köpek, tavşan, hamster gibi hayvanların uygun bakım ve tedavileri uzman veteriner hekimlerimizce yapılmaktadır. 7/24 hizmet veren veteriner kliniğimizde acil servis hizmeti de sağlanmaktadır. Tedavi ve donanım olarak en son teknolojiyi takip eden uzman ekibimiz canlıların tedavisi için en iyi hizmeti en uygun fiyat tarifesi ile sunmaktadır. En sevdiğiniz dostunuzun sağlığı PetVoice Veteriner Kliniği’nde emin ellerde.

Keçiören Aktepe’de hizmet veren kliniğimizin amacı; sevimli dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirmelerini sağlayarak onlar için en iyi bakım ve hizmeti sunmaktır. Modern ekipmanlar ve tecrübeli kadromuzla sevimli dostlarımız için: aşılama, doğum, cerrahi hizmetler, dahiliye, genel kontrol, alo mama, pet kuaför hizmetlerini veriyoruz.
Koruyucu hekimliğin en önemli unsuru hastalık tam olarak ortaya çıkmadan önce bunun önlemini alabilmektir. Evcil hayvanlarınızın uzun ve sağlıklı bir yaşam sürdürmeleri genel muayene ve aşılarının düzenli şekilde yapılmasına bağlıdır. Check- Up hizmeti ve aşı takibi ile minik dostlarınızın başına gelebilecek hastalıklara karşı önlem almak bizim görevimizdir.

Düzenli muayene ve taramalar, düzenli aşılama, beslenme takibi ve önerileri hastalıkların takibi, hijyen kurallarına göre çalışma, doğum takibi gibi tüm durumlar Aktepe Veteriner Kliniği olarak öncelikli amacımızdır. Pet Voice Veteriner Kliniğimizde bütün işlemler, steril ortamda ve modern cihazlarla yapılmaktadır. Kısırlaştırma işlemi, ağız, diş ve göz operasyonları gibi tüm cerrahi işlemler hijyen koşullarına uyarak uzman hekimlerimizce gerçekleştirilmektedir. Kliniğimizde banyo, ilaçlı banyo, tırnak kesimi gibi işlemler de yapılmaktadır. Bu işlemlerde de hijyene büyük önem verilmektedir.

Ankara Keçiören Aktepe ve çevresinde minik dostlarımız için sunduğumuz hizmete her zaman ulaşabilmeniz için Ankara’da 7/24 acil servis hizmeti vermekteyiz. Hayvanlarınızla ilgili en iyi hizmeti uzman ve alanında profesyonel veteriner hekimler eşliğine almak için bize 0546 408 50 84 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

ARAYIN